Nominacja do Czerwonej Róży

Nominacja do statuetki Czerwonej Róży dla NKT Cargo

Naukowe Koło Towaroznawstwa Cargo co roku znajduje się w czołówce kół naukowych Uniwersytetu Morskiego. W 2017 roku otrzymało aż 416 punktów za działalność w roku 2016, co klasyfikowało koło CARGO w kategorii A – pierwsze miejsce wśród kół naukowych UM.

Wielkim wyróżnieniem dla Naukowego Koła Towaroznawstwa Cargo była w nominacja od prof. dr hab. inż. Janusza Zarębskiego do prestiżowej statuetki Czerwonej Róży w roku 2017. Prezentacje kół naukowych odbyły się 15 maja w auli wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej. Również Koło Cargo przedstawiło swój dorobek naukowy, działania edukacyjne oraz wizję naszego koła. W dniu tym reprezentowali nas Alicja Bulczak oraz Mariusz Jakubowski. W niedzielę 21 maja w Akademii Morskiej w Gdyni ogłoszone zostały wyniki 43. Konkursu Czerwonej Róży. Pomimo zwycięstwa Studenckiego Koła Ultrasonografii, była to dla nas ogromna radość i zaszczyt móc gościć na tak prestiżowej gali wśród najlepszych kół uczelni. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom.

ndcr